Львівські архиєреї взяли участь у різдвяній Месі

25 грудня 2020

24 грудня 2020 року, у навечір’я Різдва Христового за григоріанським календарем, високопреосвященний владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський, та преосвященний владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, взяли участь в урочистій різдвяній Месі — «Пастирці» — в Митрополичій базиліці Успення Пресвятої Діви Марії Львівської архидієцезії РКЦ.

Львівські архиєреї взяли участь у різдвяній Месі

Богослуження очолив митрополит Львівський Римо-Католицької Церкви в Україні Мечислав Мокшицький. До спільної молитви долучилися численні вірні — парафіяни катедрального собору Успення Пречистої Діви Марії, а також представники влади та гості.

По завершенні богослуження митрополит Ігор Возьняк привітав усіх вірних, шо святкують свято Різдва, побажав радісних свят та всіляких Божих благодатей. «Нехай це приближення Бога, який прийняв людське тіло для нас, спонукує нас, щоб ми вибрали девізом свого життя приближатися весь час до нашого доброго і ласкавого Бога. Нехай Всевишній благословить всіх нас, наділить здоров’ям. А я, у свою чергу, бажаю всім радісних різдвяних свят та щасливого нового року»— закликав архиєрей.

Свою подяку за розділену радість й побажання у свято Різдва висловив митрополит Мечислав Мокшицький:

«Дякую усім вірним Греко-Католицької та Православної Церков, які разом з нами сьогодні розділяють радість народження Спасителя. Особливо тішуся від присутності й побажань високопреосвященного архиєпископа Ігоря та владики Володимира. Нехай Всевишній, який увійшов у світ як маленьке дитятко, дасть нам істинну віру, міцну надію, безмежну любов, щоб ми гідно виконували Його святу волю. Благословенних і радісних Різдвяних свят, щедрого добробуту й здоров’я та душевного спокою у прийдешньому 2021 році».

За матеріалами Львівської архиєпархії УГКЦ та релігійного інтернет-ресурсу «Духовна велич Львова»