Конференція єпископів Польщі обрала владику Аркадія Трохановського Головою відділу контактів із Греко-Католицькою Церквою

12 березня 2021

11 березня 2021 року відбулося 388 засідання Конференції католицьких єпископів Польщі.

Катехизація в школах, становище сімей, питання Фонду Святого Йосифа, участь мирян у справах Церкви та документ про формування священників у Польщі — ось основні питання, підняті під час 388-го пленарного засідання Польської єпископської конференції, яка завершилась у Варшаві.

Однією з головних тем Пленуму була сім’я та Рік сім’ї, проголошений Папою Римським Франциском із назвою «Amoris Laetitia». Також єпископи подякували всім, хто бере участь у турботах про захист людського життя від зачаття до природної смерті. Водночас вони закликали «підтримувати матерів та батьків, які приймають дар нового життя, керуючись заповіддю любові до Бога та ближнього».

Одним із учасників цієї Конференції став владика Аркадій Трохановський, єпарх Ольштинсько-Ґданський. Під час засідання було проведено вибори до різних інституції та органів Конференції.

Таким чином, владику Аркадія було обрано Головою відділу контактів із Греко-Католицькою Церквою в Польщі. Своє служіння єпископ здійснюватиме упродовж п’яти років.

Довідка

Відділ контактів із Греко-Католицькою Церквою в Польщі та Україні. Сфера діяльності: Проведення ініціатив, спрямованих на краще пізнання одне одного, різноманітність власних обрядів та культурну різноманітність. Побудова спільних стосунків, заснованих на пошуку правди, особливо тих, що стосуються історичних фактів, що мали місце у далекому та близькому минулому як народів, так і людей, що проживають в сучасній Україні та Польщі.

За матеріалами Ольштинсько-Ґданської єпархії УГКЦ