Колишні президенти США Біл Клінтон та Джордж Буш-молодший відвідали катедральний собор Свв. Володимира і Ольги у Чикаго на знак підтримки українського народу

19 березня 2022

Колишні президенти Сполучених Штатів Америки Білл Клінтон і Джордж Буш-молодший нещодавно відвідали українську церкву в Чикаго (штат Іллінойс, США), щоб продемонструвати підтримку народу України, коли російські війська продовжують здійснювати атаки.

Джордж Буш-молодший і Біл Клінтон об’єдналися цього тижня заради того, щоб покласти соняхи, обмотані синьо-жовтими стрічками, до хреста поблизу Української католицької церкви Свв. Володимира та Ольги в Українському селі.

Зокрема Біл Клінтон опублікував кадри візиту у Twitter із підписом: «Америка об’єднана з народом України в його боротьбі за свободу та проти пригноблення».

Президентський центр Джорджа Буша, у свою чергу, опублікував відео з подібним повідомленням від колишнього Президента: «Америка солідарна з народом України, який бореться за свою свободу та своє майбутнє».