Глава УГКЦ звернувся до української влади: «Закликаю вас, оголосіть політичний карантин в Україні»

22 березня 2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав звернувся до української влади в момент болю і страждання людей не приймати тих рішень, які потребують всенародного обговорення та загальносуспільної дискусії.

«Звертаюся до нашої влади різних рівнів. У вас сьогодні важкий час. Ви мусите приймати непрості, часом непопулярні рішення, створюєте кризові штаби, аби швидко реагувати на нові виклики, знайте, що ваша Церква є разом з вами. Але водночас закликаю вас, оголосіть політичний карантин в Україні», — сказав Предстоятель під час Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, онлайн трансляцію якої здійснювало «Живе ТБ».

Блаженніший Святослав закликав владу не приймати таких рішень, які можуть створити соціальну напругу. А ще більше — не піддаватися спокусі за допомогою карантинних заходів здійснювати переслідування чи репресії щодо своїх політичних опонентів.

«Давайте перед обличчям смертельної небезпеки залишмо все те, що нас роз’єднує. Об’єднаймося у служінні нашим людям», — наголосив Глава Церкви.

За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ