Глава УГКЦ у Зарваниці освятив чотири авто для потреб ЗСУ

15 липня 2024

Освячення двох автомобілів швидкої допомоги та двох позашляховиків відбулося 14 липня одразу після завершення Архиєрейської Божественної Літургії. У цей день у Зарваниці відбувалася уже традиційна Всеукраїнська проща.

Глава УГКЦ у Зарваниці освятив чотири авто для потреб ЗСУ

Прочитавши молитву на освячення транспортних засобів, Блаженніший Святослав окропив їх освяченою водою. Також він поблагословив військових, котрі ці автомобілі будуть використовувати у своїй службі. Про це пише Департамент інформації УГКЦ.

У коментарі для Департаменту інформації УГКЦ о. Роман Дутчак, член гуманітарного штабу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, розповів, що кожен вірний Тернопільсько-Зборівської архиєпархії вносить свою лепту для того, щоби чимось допомагати військовим. «Зокрема, нашою лептою є надання спеціалізованих автомобілів для наших військових. Автомобілі є хороші, мають високу прохідність. Є волонтери, які приганяють ці автомобілі, ми їх доводимо до ладу і відправляємо на схід до наших хлопців», — пояснив о. Роман.

Він подякував кожному вірному Української Греко-Католицької Церкви, зокрема і Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, за добре серце і допомогу.