Глава УГКЦ привітав владику Степана Хміляра з 20-річчям архиєрейської хіротонії

23 липня 2023

23 липня єпископ-емерит Степан Хміляр відзначає 20-річчя єпископської хіротонії. З цієї нагоди Блаженніший Святослав привітав владику Степана особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ.

Глава УГКЦ привітав владику Степана Хміляра з 20-річчям архиєрейської хіротонії

Передовсім Глава Церкви подякував Господу Богові за те, що покликав владику Степана на дорогу жертовної посвяти Церкві та рідному народові. Відтак пригадав, що 20 років тому єпископ-емерит отримав єпископську хіротонію з рук світлої пам’яті патріарха Любомира. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Рівно 20 років тому з рук світлої пам’яті патріарха Любомира Ви отримали єпископську хіротонію, що стала джерелом щедрих Божих ласк для вірних нашої Церкви на терені Канади, які шанують Вас як духовного батька та ревного проповідника Христового Євангелія, а також оборонця української культурної спадщини», — зазначив Блаженніший Святослав у вітальному листі.

Глава УГКЦ склав владиці Степанові сердечну подяку за служіння та висловив визнання і похвалу від імені Синоду Єпископів.

«Зичимо Вам рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви і народу — на многії і благії літа. Хай цей час, який ще призначить Вам Господь, буде мирним і благословенним», — побажав Предстоятель.