Глава УГКЦ привітав Папу Франциска з 10-річчям понтифікату

13 березня 2023

13 березня в Католицькій Церкві відзначають 10-річчя обрання Вселенським архиєреєм Папу Франциска. З цієї нагоди Блаженніший Святослав надіслав Папі вітального листа, у якому висловив вдячність за підтримку України й відновив прохання про «спільні зусилля для досягнення справедивого миру для українського народу».

Глава УГКЦ привітав Папу Франциска з 10-річчям понтифікату

Глава УГКЦ зазначив, що цю річницю важко оцінити лише людськими критеріями, «без погляду крізь призму віри, котра вчить довіряти Богові кожен період людської історії». Про це зазначає Секретаріат Глави УГКЦ у Римі.

«Вірні нашої Церкви єднаються сьогодні з цілим світом у молитві за Вас та Ваше служіння нашому народу. В цей час „зміни епох“ ми разом переживаємо важкий час „світової війни по частинах“, про котру Ви часто згадуєте, а тепер вона розгортається в самому центрі Європи через відверту російську агресію проти „багатостраждальної України“», — мовиться в листі Блаженнішого Святослава.

Глава УГКЦ висловив вдячність за безліч ініціатив на підтримку України ще до повномасштабного вторгнення. «Хочу особливо подякувати Вам, — додав Предстоятель, — за лист до українського народу, в якому незалежно від релігійної та конфесійної приналежності ми відчули співстраждання батька, котрий знає наш біль».

«Оплакуючи наші жертви, разом з Вами ми прагнемо щоденно працювати для побудови справедливого миру в Україні. Просимо у Господа, щоб через Ваше служіння християнство у сучасному світі було світлом Христової правди та любові», — побажав Блаженніший Святослав.

Пресслужба Секретаріату Синоду Єпископів УГКЦ

Локації

Персони

Дивіться також

Живе Телебачення Мукачівська греко-католицька єпархія Релігійно-інформаційна служба України Український Католицький Університет Офіційний сайт Ватикану Новини Ватикану Consilium Conferentiarum Episcoporum Europae