Глава УГКЦ очолить Всеукраїнську прощу до собору Вишгородської Богородиці

18 травня 2019

18–19 травня 2019 року відбудеться щорічна Всеукраїнська проща до собору Вишгородської Богородиці.

Глава УГКЦ очолить Всеукраїнську прощу до собору Вишгородської Богородиці

Маршрут прощі пролягатиме від Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві до собору Вишгородської Богородиці УГКЦ у Вишгороді. Традиційно відбуватиметься піше та велопаломництво. Піша проща пройде відстань у 30 кілометрів. Відрізок велопрощі становитиме 60 кілометрів.

Зазначимо, що Вишгородська святиня знаходиться на теренах Центральної України, де поступово відроджується Українська Греко-Католицька Церква. Цим відпустовим місцем в УГКЦ пропонують вірним відкрити духовність і християнську віру через призму нашого обряду.

Програма прощі передбачає такі можливості «прибути» на Прощу

1. Пішки від Патріаршого собору (такий варіант передбачає: або приїзд до Києва в п’ятницю ввечері та нічліг у підвальних приміщеннях Собору, або приїзд в суботу рано-вранці) або ж пішки від станції метро «Героїв Дніпра» (для цього потрібно приїхати до Києва до обідньої пори). Про всі деталі комунікувати з координатором пішої прощі;

2. Велосипедом від станції метро «Академмістечко» (такий варіант передбачає: або приїзд до Києва в п’ятницю ввечері та нічліг у підвальних приміщеннях Собору, або приїзд в суботу рано-вранці); велосипеди можна мати власні або попередньо замовити в оренду. Про всі деталі комунікувати з координатором велопрощі;

3. Своїм ходом (у зручний для вас час прибути до Вишгорода);

4. Авто/Автобус (такий варіант передбачає: приїзд у Вишгород власним або громадським транспортом. Маршрутні автобуси курсують у Вишгород від станції метро «Героїв Дніпра». Номер автобуса 397). Зазначимо, місто Вишгород — це сателіт Києва. Тому, хто використовуватиме для поїздки потяг, потрібно добиратись спершу до м. Київ.

Паломникам із віддалених регіонів пропонуємо таку схему участі у прощі

А. ПІША ПРОЩА-СОБОР: Київ-Центральний — ст. метро «Вокзальна» — ст. метро «Лівобережна» — Патріарший собор УГКЦ; Старт — 8:00.

Б. ПІША ПРОЩА-ГЕРОЇВ: Київ-Центральний — ст. метро «Вокзальна» — перехід з ст. м. «Хрещатик» на ст. метро «Майдан Незалежності» — ст. метро «Героїв Дніпра». Старт — 12:00.

В. ВЕЛОСИПЕДОМ: Київ-Центральний — ст. метро «Вокзальна» — ст. метро «Академмістечко». Старт — 8:30;

Г. СВОЇМ ХОДОМ: Київ-Центральний — ст. метро «Вокзальна» — перехід з ст. м. «Хрещатик» на ст. метро «Майдан Незалежності» — ст. метро «Героїв Дніпра» — маршрутка № 397 «Київ-Вишгород».

На прощу бажано взяти із собою спальник і карімат.

Як ще приєднатися до прощі?

• Поширення інформації про прощу у Ваших ЗМІ, веб-сторінках, соціальних мережах, спільнотах, церквах.
  • Участь і поширення ФБ-челендж «# Проща_до_Вишгорода».
  • Змінити свою аватарку в соціальній мережі на логотип Прощі до Вишгородської Богородиці.

ПРОГРАМА ПАЛОМНИЦТВА

СУБОТА, 18 травня

ПІША ПРОЩА(30 км)

7.30 — Збір біля Патріаршого Собору (Метро «Лівобережна», вул. Микільсько-Слобідська 5)