Духовенство Самбірсько-Дрогобицької єпархії молитовно вшанувало 85-у річницю з дня народження владики Юліана Вороновського

11 травня 2021

8 травня 2021 року владики Ярослав Приріз, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, та Григорій Комар, єпископ-помічник, разом з духовенством та семінаристами єпархії відвідали Святоуспенську Унівську лавру.

З нагоди 85-ої річниці з дня народження бл. п. владики Юліяна Вороновського на його могилі було відслужено Парастас. Також паломники помолились Молебень до Пресвятої Богородиці в монастирському храмі.

Нагадаємо, що владика Юліян, перший єпископ Самбірсько-Дрогобицький (1993–2011), відійшов до вічності 28 лютого 2013 року, на 77 році життя, 45 році священства, 27 році єпископства. 5 березня у богослужбовій каплиці на подвір’ї Свято-Успенської Унівської лаври відбулась Божественна Літургія, яку очолив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, за участі владики Ярослава Приріза, єпископа Самбірсько-Дрогобицького, владики Богдана Дзюраха, Секретаря Синоду Єпископів УГКЦ, владики Йосифа Міляна, єпископа-помічника Київської архиєпархії, владики Тараса Сеньківа, апостольського адміністратора Стрийської єпархії, та владики Леона Малого, єпископа-помічника Львівської архидієцезії РКЦ. Близько 200 священиків та кілька тисяч вірних прибули до Унева молитовно провести в останню дорогу свого духовного батька. Поховано владику Юліана на чернечій горі в с. Унів Перемишлянського р-ну поруч з могилою його рідного брата о. Василія Вороновського.

За матеріалами Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ