До України прямують сорок два генератори з Франції

27 грудня 2022

У цей час, коли Україна переживає дуже складні часи через зруйновану росією енергетичну інфраструктуру і мільйони людей перебувають без світла і тепла в зимовий час, багато добродіїв з усього світу намагається підтримати українців у їхній боротьбі й організовують потрібну підтримку.

До України прямують сорок два генератори з Франції

Зокрема, католицька благодійна організація з Франції «Діло Сходу» («L’Оeuvrе d’Orient») в партнерстві з Патріаршою фундацією «Мудра справа» закупила й організувала доставку в Україну 42 генераторів вартістю понад 2 мільйони гривень. Ці прилади доставлять до греко-католицьких парафій у центрально-східній Україні (Київська архиєпархія, Чернівецька єпархія, а також Харківський, Одеський, Донецький екзархати). Про це інформує Департамент інформації УГКЦ.

За словами координатора проєкту о. Володимира Мальчина, «при наших парафіях місцеві душпастирі зможуть організувати пункти обігріву та поділитись електроенергією не лише зі своїми парафіянами, а й з усіма, хто потребує».

Це перша партія допомоги генераторами й електроприладами з Франції в межах проєкту «Міст дружби». Раніше благодійна організація «Діло Сходу» з Франції надала фінансову підтримку проєктам, що допомагали внутрішньо переміщеним особам у різних регіонах України, для закупівлі п’яти мінібусів для «Мудрої справи», літургійних інтенцій для священнослужителів. Влітку ця організація також передала для госпіталів в Україні три карети швидкої допомоги.

Нехай Господь щедро винагородить усіх жертводавців, які солідарні з українським народом у цей складний час!