До 10-річчя освячення Патріаршого собору «Живе ТБ» проведе спецефір-марафон

17 серпня 2023

З нагоди 10-річчя освячення Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві, яке відбулося 18 серпня 2013 року, «Живе телебачення» проведе спеціальний ефір-марафон. Він розпочнеться у п’ятницю, 18 серпня, о 17:00.

До 10-річчя освячення Патріаршого собору «Живе ТБ» проведе спецефір-марафон

У кількагодинному спецефірі візьмуть участь Блаженніший Святослав, владика Йосиф Мілян, владика Богдан Дзюрах, а також священнослужителі, які долучилися до будівництва собору і які сьогодні в ньому душпастирюють, — о. Ніканор Лоїк, о. Андрій Боднарук, о. Роман Небожук, о. Петро Федюк, о. Любомир Яворський. Про це анонсує «Живе телебачення».

Гості у студії розкажуть про ідею побудови головної святині УГКЦ на лівому березі Дніпра в Києві, процес всецерковного будівництва собору і про важливість цієї святині для Української Греко-Католицької Церкви сьогодні і в майбутньому.

У програмі марафону також передбачені прямі трансляції молитов зі собору: о 18:00 — Вечірня та Утреня, о 20:00 — «Вервиця єднає» під проводом спільнот Патріаршого собору.

Раніше пресслужба Київської архиєпархії оприлюднила повну програму молитовних заходів з нагоди святкування 10-річчя освячення Патріаршого собору.