Для українців в Угорщині вийшов перший християнський часопис

8 серпня 2019

У неділю, 4 серпня, на парафії Покрову Пресвятої Богородиці в Будапешті після Божественної Літургії відбулася презентація християнського журналу «Благовіст», призначеного для українців в Угорщині.

Для українців в Угорщині вийшов перший християнський часопис

Презентацію провів о. Дам’ян Габорій, священник для українців в Угорщині.

Як зазначив отець: «На сторінках журналу можна прочитати статті українських богословів, громадських діячів, науковців, істориків, політиків, а також довідатися про релігійне життя українців в Угорщині».

Часопис виданий із благословення владики Йосифа Міляна, голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ. Засновниками є пресслужба УГКЦ в Угорщині, пресбюро Київської архиєпархії УГКЦ і редакція журналу «Наш Собор».

Перший тираж — 200 шт.

Наступний випуск передбачений на вересень цього року.

Придбати журнал на території Угорщини можна:

• за електронною поштою пресслужби УГКЦ в Угорщині: [email protected]

• на українській греко-католицькій парафії в Будапешті (Ваці утца, 47).

За матеріалами пресслужби УГКЦ в Угорщині та Департаменту інформації УГКЦ