Декрет проголошення Положення Відділу соціального служіння УГКЦ

Української Греко-Католицької Церкви

СВЯТОСЛАВ

Мир у Господі!

Соціальне служіння — діяльність, спрямована на розв’язання соціальних проблем та забезпечення соціальної справедливості, що охоплює весь спектр соціальної активності та включає в себе надання волонтерської допомоги, благодійництво і організовані форми надання соціальних послуг потребуючим особам та групам задля забезпечення їх цілісного розвитку.

Синод Єпископів УГКЦ, що відбувся в м. Львові-Брюховичах 5–11 вересня 2016 року Божого, задля кращої координації та розвитку соціального служіння в УГКЦ, прийняв рішення, щоб у Патріаршій курії існував та діяв Відділ соціального служіння УГКЦ.

Завершуючи передбачену правом процедуру, відповідно до норми кан. 112 Кодексу канонів Східних Церков,

проголошуємо

Положення Відділу соціального служіння УГКЦ

і постановляємо:

впровадити його в законну силу через два місяці від дня електронного опублікування цього законодавчого документа на офіційному веб-сайті Української Греко-Католицької Церкви (ugcc.ua) (див. кан. 15 Канонів партикулярного права УГКЦ).

Текст цього Положення має бути також опублікований у «Благовіснику Верховного Архиєпископа Української Греко-Католицької Церкви».

† СВЯТОСЛАВ

о. Микола Сулима,