«Дбайливий батько для наших вірних у Великобританії»: Глава УГКЦ привітав владику Кеннета Новаківського з 65-річчям

16 травня 2023

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав владику Кеннета Новаківського, єпископа єпархії Пресвятої родини з осідком у Лондоні і голову Душпастирської ради Патріаршої курії, з 65-річчям від дня народження.

«Цього святкового дня дякуємо Господеві за дар Вашого життя, святительського служіння та за інші дари, якими Він так рясно Вас наділив і які Ви щедро примножили впродовж свого жертовного служіння Богові й Церкві», — йдеться у вітальному листі, як зазначає Департамент інформації УГКЦ.

Глава УГКЦ зазначив, що святкування ювілею владики Кеннета — це велика подія для всієї Церкви і знак Божого благословення: «Разом із Вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Йому за те, що покликав Вас на дорогу посвяти Церкві та рідному народові».

Блаженніший Святослав зауважив, що служіння владики Кеннета як священника і згодом як єпископа принесло чимало плодів для Української Греко-Католицької Церкви.

«Упродовж довгих років, спершу в Римі, а потім у Львові, після виходу нашої Церкви з підпілля, Ви були помічником світлої пам’яті кардинала Мирослава Івана Любачівського. Під Вашим керівництвом було відроджено і засновано багато церковних структур, зокрема наш Благодійних фонд „Карітас України“. Високо цінуємо Вашу працю у структурах Патріаршої курії, яка, без перебільшення, є турботою про добро всієї Церкви. Для наших вірних у Великобританії Ви стали дбайливим батьком, опікуном і ревним проповідником Христової правди», — мовиться у листі.

Предстоятель подякував ювіляру за його служіння, висловив визнання і похвалу, а також побажав допомоги Святого Духа в усіх його починаннях на славу Божу та для блага нашої Церкви і рідного народу.

Фото: Марцін Мазур. Владика Кеннет Новаківський спілкується з вірними після Літургії на Пасху в Лондоні, 16 квітня 2023 року.