Чергова карета швидкої допомоги служитиме захисникам на Донецькому напрямку

2 березня 2024

Нещодавно при катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці, що у місті Чернівці, владика Йосафат Мощич, єпарх Чернівецький, здійснив Чин освячення карети швидкої допомоги. Цей транспортний засіб служитиме українським захисникам на Донецькому напрямку.

Чергова карета швидкої допомоги служитиме захисникам на Донецькому напрямку

Ініціатором передачі автомобіля на Донецький напрямок для частини А4667 стала Чернівецька єпархія УГКЦ, фундатором — українська громада апостольського екзархату Української Греко-Католицької Церкви в Італії з міста Мілан. Про це повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Варто зазначити, що ремонт транспортного засобу (заміна коробки передач та щеплення) здійснили завдяки благодійній ініціативі «Лікування ран війни», яку Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ реалізовувала вже вдруге. Акцію підтримала курія та соціальні підприємства архиєпархії серед яких: Лікувально-діагностичний центр «Клініка святого Луки», готель «Станіславів», магазин та видавництво «Нова Зоря». Загальна сума виручених коштів — 50 349 гривень.

Передачу карети швидкої для військовослужбовців здійснив прот. Віталій Максимів, синкел у парафіяльно-економічних справах та соціального підприємництва.

До слова, придбання, транспортування та ремонт автомобілів для військовослужбовців відбувається у рамках функціонування Антикризового координаційного центру, який був створений при Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ у березні 2020 року, з початком пандемії COVID-19. Метою його створення було об’єднання зусиль та координування ініціатив церковних структур різних рівнів, спрямованих на запобігання поширення COVID-19 та подолання наслідків пандемії. Окремим видом діяльності Центру стала праця задля допомоги нашим Захисникам — українським військовослужбовцям.