Блаженніший Святослав запрошує духовенство УГКЦ взяти участь у ювілейній прощі до Перемишлян

15 травня 2019

У середу, 22 травня 2019 року, відбудеться щорічна проща духовенства Української Греко-Католицької Церкви до Перемишлян, що на Львівщини. Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав запрошує всіх священиків, дияконів, семінаристів взяти участь у паломництві разом із Синодом Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, а також вшанувати пам’ять блаженного священномученика Омеляна Ковча, який душпастирював у цьому місті.

«Цього року вся Україна і наша Церква урочисто спогадує 75-ті роковини мученицької смерті блаженного священномученика Омеляна Ковча, який знаний на весь світ як парох Майданека. Десять років тому Блаженніший Любомир проголосив цього славного душпастиря – героя душпастирського служіння нашої Церкви – Покровителем душпастирів Української Греко-Католицької Церкви. Цього року відбудеться ювілейна проща нашого духовенства до містечка Перемишляни, що на Львівщині, – до того міста, де служив о. Омелян Ковч», – зазначив духовний лідер греко-католиків.

І згодом додав: «Закликаю усіх вас у цей день бути разом, бути в Перемишлянах, щоб на прикладі цього великого душпастиря, – обновити ревність нашого служіння в сучасних обставинах життя, народу й держави. Щиро сподіваюся, що ви долучитеся до цього паломництва і повернетеся додому оновлені у своєму дарі Христового священства, а також силою і благодаттю Святого Духа. А усім тим, які готові підтримати наших священиків у їхній духовній мандрівці, я складаю подяку», – зазначив Предстоятель УГКЦ.

Програма прощі

8:00 – 9:00 год. – Прибуття та реєстрація учасників прощі. (Духовенство прибуває до храму св. Володимира та блаженного священномученика Омеляна Ковча, а єпископи, духовенство Стрийської єпархії та всі бажаючі – до церкви св. Миколая).

9:30 – 10:15 год. – Молебень до блаженного священномученика Омеляна Ковча (Церква св. Миколая).

10:15 – 10:55 год. – Процесійний похід від церкви святого Миколая та від храму св. Володимира до пам’ятника блаженного священномученика Омеляна Ковча. Духовна застанова.

11:00 – 13:00 год. – Архиєрейська Божественна Літургія в храмі св. Володимира та блаженного священномученика Омеляна Ковча, яку очолить Блаженніший Святослав.

13:30 год. – Спільний святковий обід.

Ризи білого кольору.

Фото з архіву