Блаженніший Святослав розповів, як пандемія вплинула на рівень домашнього насильства

24 грудня 2021

Глава Української Греко-Католицької Церкви зазначив: «Ми не можемо спостерігати за тим, як ця біда просто нищить українську сім’ю».

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав в ефірі програми «Дійові особи» на «5 каналі» розповів, як пандемія коронавірусу вплинула на рівень домашнього насильства. Про це повідомляє «5 канал».

«Наша церква є частиною Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій і мені дуже приємно стверджувати, що в цьому питанні ми маємо абсолютний консенсус: і християни всіх конфесій, і юдеї, і мусульмани, ми всі єдині в наступному: по-перше, ми активно протидіємо домашньому насильству. Бо якраз Стамбульська конвенція — це є ніби про це. Це є певний юридичний, міжнародний акт, який має запобігати домашньому насильству. В умовах пандемії ми бачимо, що рівень домашнього насильства в рази зростає. І ми мусимо щось з цим робити. Домашнє насильство — це є трагедія. Трагедія для будь-якої сім’ї. Зокрема, для сім’ї християнської», — розповів Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ зазначив: ми не можемо спостерігати за тим, як ця біда просто нищить українську сім’ю. «І тому ми як душпастирі не можемо спостерігати за тим, як ця біда просто нищить українську сім’ю. Стамбульська конвенція, вона вже застаріла. І ми намагаємося співпрацювати з нашими законодавцями, щоби наше національне законодавство сьогодні було набагато ефективнішим і кращим від тих механізмів, які передбачає цей міжнародний акт», — сказав він.