Блаженніший Святослав очолить Архиєрейську Божественну Літургію під час Всеукраїнської прощі до Страдчу

18 червня 2019

26 червня відбудеться Всеукраїнська проща, присвячена пам’яті Страдецьких блаженних, Дню мирянина та 30-літтю виходу Української Греко-Католицької Церкви із підпілля. Архиєрейську Божественну Літургію під час прощі очолить Глава УГКЦ Блаженніший Святослав Шевчук. Про це у коментарі «Духовній величі Львова» розповів парох храму Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ у Страдчі о. Іван Колтун.

«Ця проща також підкреслює пам’ять виходу Української Греко-Католицької Церкви із підпілля. Адже упродовж року священники із парафіянами зокрема будуть пригадувати цю дату. Також під час прощі ми будемо мати коментар пана Олега Турія з коротким екскурсом про вихід Церкви із підпілля. Будуть і банери з відповідними світлинами. Також Блаженнішого Святослава буде зустрічати родина, яка у підпіллі приймала священників греко-католицьких. Тобто ми стараємося також всюди нести цей месидж, що у цей день ми молитовно будемо дякувати Богові за вихід Церкви із підпілля» — зазначив організатор прощі та парох храму о. Іван Колтун.

Програма прощі

26 червня 2019 року о 8:30 год. — З’їзд прочан у с. Ямельня
на місце мученицької смерті блаженних священномученика Миколая Конрада та мученика Володимира Прийми

9:00 год. — Молебень до страдецьких блаженних