Блаженніший Святослав об’єднав три комісії і створив нову — Комісію УГКЦ у справах родини і мирян

22 жовтня 2020

Предстоятель УГКЦ об’єднав три комісії Української Греко-Католицької Церкви: у справах родини, «Справедливість і мир» та у справах мирян — в одну Комісію УГКЦ у справах родини і мирян. Головою Комісії Глава Церкви іменував пана Юрія Підлісного. Про це йдеться в декреті Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава від 12 жовтня 2020 року.

У своєму декреті Глава Церкви, пригадавши історію заснування цих трьох комісій Блаженнішим Любомиром, відзначив, що за час своєї роботи вони втілили в життя чимало плідних ініціатив, які допомогли мирянам і, зокрема родинам, стати активними членами Церкви.

«Проте, з огляду на реорганізацію Патріаршої курії, яка відповідно до припису канону 124 ККСЦ, здійснюється для покращення служіння нашої Церкви своїм вірним, порадившись із головою Душпастирської ради владикою Кеннетом Новаківським, об’єднуємо три вищезгадані комісії в одну — Комісію УГКЦ у справах родини і мирян», — йдеться у тексті документа.

«Нехай Господь благословить працю усіх, хто служитиме в цій комісії. Вимолюємо для них у Господа щедрих благодатей і допомоги Святого Духа», — побажав Предстоятель УГКЦ.

Окремим декретом Глава Церкви іменував пана Юрія Підлісного головою Комісії УГКЦ у справах родини і мирян терміном на три роки.

Юрій ПідліснийЮрій Підлісний

«У здійсненні вашого служіння на цьому уряді послуговуйтеся положенням про Комісію УГКЦ у справах родини і мирян та відповідною посадовою інструкцією. У Господа вимолюємо всіх потрібних вам Божих ласк для належного виконання своїх обов’язків», — написав Блаженніший Святослав.

Довідка

Юрій Підлісний народився 16 лютого 1972 року у м. Львів, Україна. Закінчив спеціалізовану середню школу №37 з поглибленим вивченням французької мови. Після вступу до Львівського державного університету ім. Івана Франка (тепер Львівський національний університет ім. Івана Франка) став активним учасником Студентського Братства. Брав участь у Студентській революції на граніті. Неодноразово виїжджав у центральні та східні області України з просвітницькими заходами. Водночас був активним учасником мирянського руху. Спільно відновив діяльність Товариства Українських Студентів-Католиків «Обнова», яке згодом переросло у Федерацію товариств. У 2006 – 2013 рр. очолював Комісію УГКЦ у справах мирян. У 2010-2015 рр. – депутат Львівської обласної ради, очолював комісію з питань освіти та науки. До сфери наукових зацікавлень належить філософська антропологія, моральна та суспільна філософія.

Фото з архіву
За матеріалами Департаменту інформації УГКЦ