Блаженніший Святослав декламує уривок Шевченкового твору «До Основ’яненка»

9 березня 2021

До 207-ої річниці із Дня народження Тараса Шевченка пропонуємо Вашій увазі відеозапис декламації вірша «До Основ’яненка» від Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава.

Блаженніший Святослав декламує уривок Шевченкового твору «До Основ’яненка»

Вірш Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, зачитав зі сцени Майдану в Києві, 9 березня 2014 року.

У цей день десятки тисяч людей прийшли на Шевченкове віче. Члени Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій також взяли участь в урочистостях.

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав Шевчук у своєму слові до українців сказав, що Тарас Шевченко хотів би сьогодні святкувати свій ювілей сьогодні з нами на Майдані.

Продекламувавши Шевченка, Глава Церкви тоді закликав кожного українця цього року взяти в одну руку Святе Письмо, а в другу – Кобзар Тараса. «І прочитайте цього року ті дві Книги. Ви почуєте пророче Боже Слово, сказане до українського серця, яке його оживить і дасть йому нову силу», – переконує Предстоятель УГКЦ.

За матеріалами Релігійно-інформаційної служби України