Бібліотека Мохаммеда бін Рашида в Дубаї (ОАЕ) отримала книжки про історію УГКЦ

16 лютого 2024

Бібліотека імені шейха Мохаммеда бін Рашида Аль Мактума в місті Дубай (ОАЕ) отримала чотири книги англійською мовою про історію Української Греко-Католицької Церкви та її новомучеників.

Бібліотека Мохаммеда бін Рашида в Дубаї (ОАЕ) отримала книжки про історію УГКЦ

Про це у Фейсбуці повідомила громада УГКЦ в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Отець Любомир Филипчак, настоятель місцевої громади УГКЦ, особисто передав ці книги старшому працівнику бібліотеки для інформації про інші релігії і Церкви для тих, хто живе в ОАЕ.

Як подарунок від бібліотеки отець Филипчак отримав книгу «Flashes of Thought», автором якої є Мухамед бін Рашид Аль Мактум, правитель Дубай.

Бібліотека Мохаммеда ібн Рашида є найбільшою бібліотекою на Близькому Сході. Її будівля має незвичну форму — у вигляді підставки для Корану.

Фонди бібліотеки представлені у 9 тематичних залах: дитяча література, книги для молоді, збірки карт та атласів, мультимедіа і мистецтво, ділові видання тощо.

Тут застосовують новітні технології штучного інтелекту, зокрема електронну систему пошуку книг, термінали самообслуговування та розумних роботів, які реагують на запити відвідувачів.