Апостольський Нунцій знову відвідав окупований Донецьк

18 лютого 2019

У суботу, 16 лютого 2019 року, Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті побував в окупованому Донецьку.

Апостольський Нунцій знову відвідав окупований Донецьк

У парафіяльному храмі святого Йосифа Ремісника він очолив Месу. Із архиєпископом співслужили єпископ-помічник Харківсько-Запорізький Ян Собіло, який супроводжував його в цій поїздці, місцевий настоятель отець Микола Пілецький та інші священики.

Варто зазначити, що попередні візити Апостольського Нунція архиєпископа Клаудіо Гуджеротті до Донецька відбулися 30 березня 2018 року, 16 грудня і 11 липня 2017 року, а також 17 грудня і 25 березня 2016 року.

Як раніше Нунцій говорив в інтерв’ю CREDO, у нього вже склалася традиція їздити на Схід: «Папа воліє, щоб його представники були якомога ближче до тих людей, які страждають», — казав архієпископ Ґуджеротті.

За матеріалами інтернет-ресурсу «Костели і каплиці України»