Апостольський нунцій в Україні відвідав Львівську архиєпархію УГКЦ

29 листопада 2021

26 листопада 2021 року Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас відвідав Святоюрську гору у Львові.

Апостольський нунцій в Україні відвідав Львівську архиєпархію УГКЦ

Апостольський нунцій прибув до архикатедрального собору Святого Юра, де його зустріли архиєпископ і митрополит Львівський високопреосвященний владика Ігор Возьняк та єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ преосвященний владика Володимир Груца.

Львівські єпископи запросили архиєпископа Вісвальдаса до собору Святого Юра, де владики мали можливість розповісти гостю про історію храму, помолитися перед Теребовлянською Чудотворною іконою Пресвятої Богородиці.

Відтак у крипті собору львівські владики ознайомили Апостольського нунція з видатними діячами Української Греко-Католицької Церкви. Особливу увагу звернули на постать Праведного митрополита Андрея Шептицького, біля гробу якого звершили спільну молитву.

Також митрополит Ігор Возьняк розповів про владику Володимира Стернюка, який є його святителем.

Зустріч архиєреїв продовжилася у Митрополичих палатах, де владики поспілкувалися про багатогранність постаті митрополита Андрея, історію та особливість Святоюрського комплексу та інше.

За матеріалами Львівської архиєпархії УГКЦ