Апостольський екзархат у Німеччині та Скандинавії представив нову інтернет-сторінку

24 березня 2023

«З радістю повідомляємо про те, що від сьогодні запрацювала нова офіційна інтернет-сторінка Апостольського екзархату для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії», — зазначила пресслужба екзархату у понеділок, 20 березня 2023 року.

На оновленій інтернет-сторінці ви зможете бути в курсі всіх подій, що відбуваються в Апостольському екзархаті для українців візантійського обряду у Німеччині та Скандинавії та важливих новин Української Греко-Католицької Церкви.

Також новий сайт буде надзвичайно допоміжним для усіх українців, які прибувають у країни, якими опікується екзархат, та шукають духовної підтримки. Тепер можна доволі швидко знайти парафіяльні спільноти в категорії «Громади» завдяки активованим посиланням на їхні адреси та контакти.

«Знайомтесь з нашою новою сторінкою та повідомляйте про неї іншим!» — закликають у пресслужбі екзархату.

У свою чергу, на цю подію відреагував на власній фейсбук-сторінці апостольський екзарх владика Богдан Дзюрах. «Щиро дякую отцеві Зорянові Березі та всім, хто працював над створенням і буде співпрацювати у наповненні цього амвону проповіді і джерела корисної церковної інформації. А Вас усіх, дорогі друзі, запрошуємо в гості на нову сторінку! Нехай Господь усім благословить!» — мовив архиєрей.

Нова інтернет-сторінка знаходить за адресою: https://ukrainische-kirche.eu/