За посередництвом Церкви медзаклади Тернопільщини отримають гуманітарну допомогу

26 травня 2024

Про це стало відомо 20 травня від волонтерів гуманітарного штабу Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Релігійна організація «Товариство Святої Софії» (Бельгія), головою якої є пан Петро Фірман, при тісній співпраці із архиєпископом і митрополитом Василією Семенюком та єпископом-помічником Володимиром Фірманом, надіслала дві фури гуманітарного вантажу для регіону. Про це інформує пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

Понад 16 тон вантажу, до якого увійшли багатофункціональні медичні ліжка та інші медичні матеріали, будуть розподілені волонтерським штабом та передані медичним закладам, пунктам реабілітації Тернопільщини для підтримки постраждалих від війни.

Варто зазначити, що Благодійна організація «Товариство Святої Софії», починаючи від перших днів повномасштабного вторгнення, неодноразово здійснює подібні благодійні акції і в такий спосіб допомагає Україні у нелегких обставинах війни.