З нами Бог: Українці в Аделаїді переживають за мир в Україні

3 березня 2022

Від початку російсько-української війни, 24 лютого 2022 року, у нашій парафії Покров Пресвятої Богородиці м. Аделаїда (Австралія) ведеться духовна боротьба та протести за Україну.

З нами Бог: Українці в Аделаїді переживають за мир в Україні

У четвер, 24 лютого, ввечері ми спільно молилися Молебен до Матері Божої. Про це повідомляє пресслужба Мельбурнської єпархії Святих верховних апостолів Петра і Павла.

У п’ятницю вечером, у день молитви і посту у нашій Мельбурнській єпархії, ми через засоби масової інформації запросили всіх на Службу Божу за Україну. Після Служби Божої ми відслужили Панахиду за загиблих у російсько-українській війні і продовжили цю молитву у суботу. У цей нелегкий час для України ми розпочали збір пожертв для допомоги Україні.

У неділю, 27 лютого, ми молилися разом із православними братами у парафії Св. Михаїла Молебен і Панахиду. На молитві також був присутній Прем’єр-міністр Південної Австралії Стівен Маршал. Після молитви ми, священники, у приватній розмові з Прем’єром просили відключити в Австралії російськомовні новини.

Великий протест відбувся в Аделаїді у неділю, де за оцінками поліції було більше тисячі протестувальників. Розпочали протест молитвою за Україну, а потім виступали представники влади і опозиції, які у своїх промовах захоплювалися героїчною боротьбою нашого народу і обіцяли дати велику підтримку і допомогу Україні. Наш протест підтримали інші національності з своїми прапорами: поляки, естонці, латвійці, литовці, словаки, хорвати, німці, а навіть росіяни без прапорів, та інші. Все це висвітлювало телебачення Австралії.

Кожного дня, коли в Україні наступає ніч, ми в Австралії ранок зустрічаємо з молитвою за Україну і цей неперерваний ланцюг молитви допоможе нам перемогти ворога.

2 березня, у день молитви і посту за Україну, який проголосив Святіший Отець Франциск, ми засилали наші молитви до Господа Бога через заступництво Пресвятої Богородиці. У проповіді о. Тарас Горпиняк звернув увагу на те, якою великою силою є для нас християн піст і молитва, і які з цього будуть позитивні наслідки — закінчення війни і мир в Україні. Нехай Всемогутній Господь Бог нам у всьому допоможе.