Владика Володимир Ющак відвідав молодіжний табір «Сарепта» у Новиці (Польща)

1 серпня 2019

В четвер, 25 липня 2019 року, користаючи з запрошення о. Григорія Назара, владика Володимир Ющак, правлячий архиєрей Вроцлавсько-Ґданської єпархії, зустрівся у містечку Новиці (Польща) з молоддю, яка прибула на черговий молодіжний літній табір, організований молодіжним греко-католицьким братством «Сарепта».

Владика Володимир Ющак відвідав молодіжний табір «Сарепта» у Новиці (Польща)

В актуальному заїзді літнього табору «Сарепта» у Новиці бере участь близько двадцяти п’яти молодих осіб, з-поміж яких половина приїхала з терен Вроцлавсько-Ґданської єпархії.

Зустріч владики Володимира з молоддю відбувалася у приміщенні серептянської трапезної. Найперше владика поділився з молоддю своїми спостереженням щодо сучасних викликів, які стоять сьогодні перед нашою Церквою у Польщі. Єпископ говорив між іншими про секуляризаційні процеси, які заторкують також нашу громаду, про внутрішню міграцію, про асиміляцію, про еміграцію з України та про потребу творення нових душпастирств, головно у міських осередках, до яких переселюються наші вірні, місцеві, як також новоприбулі з України. У другій частині зустрічі молодь ставила запитання владиці Володимиру, у яких порушувала важливі та цікаві для неї аспекти нашого церковного життя. Зустріч, яка тривала дві години, закінчилась спільним обідом.

В цьому році, в осередку «Сарепти» у містечку Новиця (Польща), передбачено п’ять літніх таборів для дітей і молоді. Тепершіній заїзд є вже третім. Наступні ж заїзди будуть розпочаті 5-того та 19-того серпня. Також п’ять таборів передбачено в осередку «Сарепти» в містечку Команча (Польща). Більше інформацій можна знайти на сайті «Сарепти».

За матеріалами Вроцлавсько-Ґданської єпархії УГКЦ