Владика Степан Сус відвідав поранених українских захисників напередодні Воскресіння

27 квітня 2022

Владика Степан Сус, Голова Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви з великодніми вітаннями та пасхальними дарами завітав до поранених українських захисників в один з госпіталів.

Про це повідомляє один із організаторів зустрічі о. Віталій Воєца на своїй фейсбук-сторінці.

Після чудової зустрічі і спілкування з працівниками і військовослужбовцями, відбулася молитва на освячення пасок, яєць та м’ясних страв, які відтак було передано медикам та захисникам, що перебувають у цьому місці на лікуванні та реабілітації.

Владика Степан подякував захисникам України, військовим лікарям та усім працівникам госпіталю за їхнє жертвенне служіння для наших воїнів під час війни в Україні, висловив свою молитовну підтримку та запевнив у подальшій багатосторонній співпраці. «Бажаємо, щоби Ви усі, хто перебуває у цей святковий час на службі чи лікуванні, змогли відчути радість Воскресіння Христового, споживаючи святкові страви».

За словами о. Віталія, «цього разу також частково владося завітати до деяких відділень госпіталю, відвідати медиків та захисників, поспілкуватися, заспівати „Христос Воскрес“ та передати наші подарунки!»

«Щиру подяку за організацію цього свята для наших військових і тим, хто ними опікується, складаємо владиці Степанові Сусу, владиці Богданові Дзюраху, отцю Андрію Хім’яку, Сестрам Служебницям (смт. Княжичі), бр. Ярославу Кузишину, Тарасу Бабенчуку та усім добродіям Української Греко-Католицької Церкви, хто долучився в різний спосіб! Усім гарних Пасхальних Свят, перемоги і здоров’я!» — мовив на завершення медичний капелан о. Віталій Воєца.