Владика Степан Сус очолив Божественну Літургію на острові Ібіца

22 вересня 2022

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус відвідав з душпастирським візитом українців на іспанському острові Ібіца.

Владика Степан Сус очолив Божественну Літургію на острові Ібіца

Про це 19 вересня 2022 року повідомила пресслужба Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Єпископ очолив недільну Літургію на парафії Воскресіння Христового УГКЦ. Владиці Степану співслужили ординарій для католиків східного обряду в Іспанії о. Андреас Естебан та душпастир для українців греко-католиків Ібіци о. Дмитро Кияшко.

Цього дня на парафії також відбулись Перша Сповідь і Урочисте Святе Причастя.

Після Літургії Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ поспілкувався з місцевою громадою українців. А також єпископ обговорив питання розвитку душпастирства на острові Ібіца з о. Андреасом Естебаном і Генеральним вікарієм дієцезії Ібіци о. Марсело Гофре.