Владика Михайло Бубній з душпастирським візитом відвідав деокупований Берислав у навечір’я Богоявлення

21 січня 2023

18 січня 2023 року, у навечір’я Богоявлення Господнього, екзарх Одеський владика Михаїл Бубній з душпастирським візитом відвідав парафію Мучеників Макавейських УГКЦ в м. Берислав, Херсонської області. У цей день архиєрей благословив і розділив Святу вечерю із людьми, які опинилися у важких життєвих обставинах. Також єпископ освятив для вірних воду.

Святкову вечерю, яка проходила у храмі Мучеників Макавейських УГКЦ організувала спільнота благодійної кухні «П’ять хлібів і дві риби», що діє уже рік при парафії. За цей час своєї діяльності, особливо в період окупації, волонтери приготували і роздали понад 35 000 обідів. Про це зазначає пресслужба Одеського екзархату УГКЦ.

За словами настоятеля храму Мучеників Макавейських о. Олександра Більського, цей день Навечір’я Богоявлення для парафіян і гостей був дуже особливим, урочистим і незвичним. «Було затишно і приємно, лунала коляда і всіх єднала молитва. Ми дякували Богові за звільнення Берислава, просили перемоги і миру, бажали одні одним витривалості і добра», — поділився враженнями о. Олександр.

Священник також зазначив, що владика Михаїл під час першого душпастирського візиту до Берислава після деокупації, цікавився життям парафії, знайомився з роботою благодійної кухні-їдальні «П’ять хлібів і дві риби», жартував з волонтерами. «Ми щиро вдячні владиці Михаїлу за його візит. Дякуємо йому за те, що він завжди пам’ятає про нас, молиться, фінансово допомагає, шукає різні способи залучення спонсорів і підтримки», — зазначив о. Олександр Більський, настоятель храму Мучеників Макавейських УГКЦ в м. Берислав, Херсонської області.