«Відтепер це паломництво ще й біженців і вимушено переміщених осіб»: розпочалася Міжнародна проща Самбір-Зарваниця

5 серпня 2022

У п’ятницю, 5 серпня, голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус очолив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Самборі з нагоди початку XVII Міжнародної прощі мігрантів та їніх родин Самбір—Зарваниця. Цьогоріч, як і в попередні роки, вона відбувається в онлайн режимі.

«Як для християнина, так і для прочанина молитва є найсильнішою зброєю проти зла. Проти всього, що забирає в нас мир. Маємо 10 днів усиленно молитися. І маємо не переставати молитися, поки не закінчимо війну», — закликав єпископ паломників. Про це інформує Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

Владика Степан зауважив, що відтепер проща Самбір-Зарваниця — це проща не тільки мігрантів, а й біженців і вимушено переміщених осіб.

Після Літургії всі присутні помолилися до Пресвятої Богородиці перед Самбірською чудотворною іконою.

Перший день паломництва закінчився молитвою на стаціях Хресної дороги біля прокатедрального храму Покрову Пресвятої Богородиці в Самборі. Завтра, 6 серпня, і в наступні дні проща продовжиться в онлайн режимі.