Відбулася перша сесія Єпархіального Собору Вроцлавсько-Кошалінської єпархії

15 грудня 2020

Перша сесія Собору Вроцлавсько-Кошалінської єпархії відбулася онлайн у формі відеосесії з огляду на пандемію коронавірусу. У першій сесії під проводом владики Володимира Р. Ющака, ЧСВВ, взяли участь 36 делегатів з території цілої колишньої Вроцлавсько-Ґданської єпархії.

Відбулася перша сесія Єпархіального Собору Вроцлавсько-Кошалінської єпархії

Головні теми, про які дискутували делегати Собору це: «Хто ми є?», «Де ми є?», «Як нам дальше діяти?» та «Церква в посткоронавірусовому світі».

Собор був відкритий молитвою під проводом владики Володимира Ющака, який відтак привітав всіх присутніх на зустрічі.

Доповідачами на Соборі виступили: владика-номінант д-р Аркадій Трохановський із словом «Де ми є?», владика Володимир Ющак, ЧСВВ, із словом «Хто ми є?», о. канцлер Євген Сухий із словом «Як нам далі діяти?», о. д-р Руслан Марцішак із доповіддю «Церква в посткоронавірусовому світі».

Окрім цього, на цій І сесії Собору вибрано наступних делегатів на Патріарший Собор: отець д-р Руслан Марцішак, сестра Анатолія Маґура, пані Івона Марцішак та пан Роман Левосюк.

Друга сесія Собору відбудеться під кінець 2021 року, після закінчення пандемії, щоб учасники Собору могли реально провести зустріч і більш детально обговорити теми, які торкаються життя Української Греко-Католицької Церкви в Польщі. Буде це спільний собор трьох греко-католицьких єпархій.

За матеріалами Вроцлавсько-Кошалінської єпархії УГКЦ