В іспанському місті Картахена з’явилась нова парафія УГКЦ

14 травня 2022

Духовно опікуватись новоствореною громадою з благословення єпископа Картахенського Хосе Мануеля Лорки Планеса та Голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владики Степана Суса призначений священник о. Мирослав Худяк.

В іспанському місті Картахена з’явилась нова парафія УГКЦ

Отець Мирослав служитиме у храмі містечка Лос Беатос, поблизу Картахени. «Я хочу подякувати всім добрим людям, які допомагають Україні і українцям, подякувати кожному християнину в Іспанії, хто допомагає, чим може», — зазначив душпастир. Про це повідомляє Пасторально-міграційний відділ УГКЦ.

Провінція Мурсія прийняла вже тисячу українських біженців. Зі свого боку, дієцезія Картахени надала понад 300 місць для проживання українців, які втекли від війни. Дієцезія також відкрила банківський рахунок для збору пожертв.

Нового душпастиря вже представив громаді Генеральний вікарій для Східний Католиків в Іспанії о. Андреас Мартінес Естебан. У неділю о. Мирослав і о. Андреас спільно відслужили Літургію на новоствореній парафії.

Телефон: +34698527333 (о. Мирослав Худяк)

Адреса: Iglesia de Los Beatos, Cartagena