В Інстаграмі з’явилася молодіжна платформа Стрийської єпархії @choven_ugcc

23 березня 2021

З благословення владики Тараса Сеньківа, єпарха Стрийського, в інстаграмі розпочала свою діяльність молодіжна платформа Стрийської єпархії — «Човен» (назва профілю @choven_ugcc).

В Інстаграмі з’явилася молодіжна платформа Стрийської єпархії @choven_ugcc

Її метою є об’єднати молодь Стрийської єпархії та всіх, хто хоче познайомитися і жити з Христом. На цій сторінці публікуватимуться цікаві статті, живі сторіс, пояснення богослужінь, відповіді на питання і найголовніше — висвітлюватиметься діяльність християнської молоді в усій єпархії.

Чому човен? Христос проповідував з човна, подорожував у ньому з апостолами, творив чуда, навіть спав у ньому. Ще з перших століть човен символізує Церкву, а сам логотип є відтворенням давньої фрески з катакомб, де колись молилися перші християни. У центрі човна є чітко зображений хрест, що символізує Христа як вітрило і рушій нашої Церкви.

Тому запрошуємо усіх у Човен! Підписуйтеся і стежте в інстаграмі @choven_ugcc.

За матеріалами Стрийської єпархії УГКЦ