У Вижниці при парафії УГКЦ відкрито соціальну пекарню

20 грудня 2021

18 грудня преосвященний владика Йосафат Мощич, єпископ Чернівецький, освятив соціальну пекарню при парафії Святих апостолів Петра і Павла м. Вижниця.

У Вижниці при парафії УГКЦ відкрито соціальну пекарню

Пекарня, а також трапезний зал та катехитичний клас знаходяться у цокольному приміщенні храму. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької єпархії УГКЦ.

Парафіяльна пекарня служитиме для забезпечення потреб парафіяльної громади. Тут пектимуть просфори, а також хліб для прихожан та потребуючих. Пекарня оснащена за рахунок коштів французької благодійної асоціації «Діло Сходу» та за підтримки Української соціальної академії.

Парох парафії отець Василь Стефанко розповів про те, як працюватиме пекарня: «Я радий, що на нашій парафії люди, крім поживи духовної — молитви, благословення, Євхаристії, можуть отримати поживу для тіла. Нам жертвують муку, відгукуються, що хліб є дуже смачним, готові купувати його. Але наразі працюємо на благодійній основі, разом з волонтерами. А в майбутньому з Божою допомогою плануємо розвиватися і виходити на інший рівень, щоби мати ресурси і можливості забезпечувати громаду та здійснювати добрі справи».

Єпископ Йосафат Мощич звернувся до присутніх парафіян: «Господь вас поблагословив великим даром. Маєте те місце зустрічі — зал, катехитичний клас, і пекарню як ресурс примноження. Перші християни збиралися на агапе, ділилися з потребуючими, аби нікому нічого не бракувало. І тепер ви можете творити живу парафію, збираючись тут після Літургій, подібно як наші парафії в еміграції. Хай Господь благословляє вас, вашу працю на розвиток і зростання» — завершив єпарх Чернівецький.