У Старуні відбудеться проща з нагоди 60-ліття відходу до вічності блаженного Симеона Лукача

21 серпня 2024

22 серпня вшанують памʼять та подвиг віри блаженного молитовною прощею до його родинного села. Початок о 18:00 год.

«Блаженний Симеон своїм життям та щоденним служінням засвідчив, що святість — можлива для кожного, хто буде щиро прагнути та шукати Бога. На прощі ми піднесемо свої моління нашому Богові за заступництвом блаженного Симеона, підпільного Єпископа Станіславівського», — повідомляє Департамент інформації Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Проповідником стане о. Корнилій Яремак, ЧСВВ, ігумен монастиря Царя Христа отців-василіян, що в Івано-Франківську, який розповість історію служіння та розвитку духовності священномученика.

Програма розпочнеться з походу Хресною дорогою. Продовжиться проща Божественною Літургією у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці на вершині старунської гори. Молитву очолить о. Корнилій Яремак, ЧСВВ.

Далі вірні зможуть взяти участь у молитвах на оздоровлення.

«Блаженний Симеон запрошує кожного помолитися у спільному намірі за мир у нашій Батьківщині, наших Захисників та Захисниць та усіх українців», — зазначають організатори.