У Мюнхені освятили три реанімобілі для потреб українських медиків

13 березня 2023

«Нехай ці автомобілі, скріплені нашою молитвою та нашою любов’ю, а головне — наповнені Божою благодаттю і Божою силою, наближають перемогу і мир на нашій Батьківщині — рідній Україні». Такими словами звернувся до вірних і благодійників владика Богдан Дзюрах, апостольський екзарх у Німеччині та Скандинавії, під час освячення реанімобілів для України.

У Мюнхені освятили три реанімобілі для потреб українських медиків

12 березня 2023 року Благодійна організація «Мюнхен допомагає Україні» («München Hilft Ukraine e. V.») доставила на подвір’я катедрального храму Покрову Пресвятої Богородиці три автомобілі, які призначені для медичних бригад. Цей транспорт застосовується для проведення евакуацій поранених воїнів та забезпечення гуманітарних потреб людей похилого віку на звільнених територіях України. Апостольський екзарх для українців візантійського обряду в Німеччині та Скандинавії владика Богдан Дзюрах звершив Чин освячення цих транспортних засобів.

«Нехай Господь захороняє всіх, хто буде ними служити для воїнів і для цивільного населення. Нехай Господь сторицею винагородить всіх, хто спричинився своїми пожертвами і працею для придбання цих автомобілів, які є дарами любові та солідарності», — мовив архиєрей, відзначаючи важливість цих автомобілів для порятунку людей, які страждають від війни.

«München Hilft Ukraine e. V.» («Мюнхен допомагає Україні») — це неприбуткова благодійна асоціація, яка допомагає тим, хто страждає від наслідків війни в Україні, як матеріальними, так і грошовими пожертвами. Фонд тісно співпрацює із Українською Греко-Католицькою Церквою, а зокрема із Апостольським екзархатом у Німеччині та Скандинавії. Завдяки допомозі понад 1 000 волонтерів та вражаючому списку жертводавців асоціація продовжує забезпечувати постраждалих в Україні, а також українських біженців продуктами харчування, одягом та медикаментами.

«Ми безмежно вдячні всім волонтерам і жертводавцям. Вам вдається полегшувати страждання і навіть рятувати життя. Солідарність у ці важкі часи є дуже важливою ознакою людяності!» — зазначають у благодійній організації.