У Луцькому екзархаті відбулася щорічна проща до Богородиці, прославленої у Холмській іконі

25 травня 2024

У неділю Мироносиць, 19 травня 2024 року, відбулася щорічна проща вірних Луцького екзархату УГКЦ до Богородиці, прославленої у чудотворній іконі Холмської Богоматері. Традиційно, прощу очолив владика Йосафат Говера, екзарх Луцький.

О 15:00 храм отців-василіян у Луцьку на вул. Карпенка-Карого, 5, був наповнений молільниками, котрі з усіх куточків екзархату з’їхалися, щоби помолитися до Богородиці під час прощі. Сьогодні молитва прочан мала особливе намірення — за мир і спокій у нашій державі. Про це зазначає пресслужба Луцького екзархату УГКЦ.

Владика Йосафат у своїй проповіді звернув увагу на особливість місії сім’ї та родини у вихованні українського народу, а також заторкнув тему необхідності освіти і виховання серед дітей та молоді в часі воєнного лихоліття.

Після закінчення молитви отці мали можливість представити парафії та місцевості, звідки прибули зі своїми вірними. Натомість молільники мали нагоду помолитися у приватних наміреннях та приклонитися до ікони Холмської Богородиці.