У Фатімі відбулась проща українців Португалії за мир в Україні

19 жовтня 2022

З благословення Голови Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владики Степана Суса 18 жовтня 2022 року відбулася проща українців у Португалії за мир в Україні до Фатіми.

У Фатімі відбулась проща українців Португалії за мир в Україні

Участь у прощі взяли українці з усієї Португалії. Святу Літургію очолив координатор Капеланії УГКЦ у Португалії о. Гавриїл Тимчик, ЧСВВ, у співслужінні з отцями з міст Порто, Візеу, Фатіми, Сетубала, Торреш-Ведраш, Лісабона, Фару. «Прочани просили, щоб Господь захистив Україну від видимих і невидимих ворогів, щоби зберіг державу неподільною, вільною і незалежною», — повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Перед початком і під час богослужіння паломники мали змогу приступити до сповіді. Під час Божественної Літургії понад 600 прочан приступили до Святого Причастя.

По завершенні Служби Божої усі охочі взяли участь у Хресній дорозі, яку служили о. Матей Дзюрбан та о. Микола Ярема. Спільною молитвою учасники Хресної дороги огортали Україну і просили Господа миру для України, захисту для військових і цивільних українців та перемоги.

Проща завершилась у церкві Молебнем до Пресвятої Богородиці, посвяченням релігійних речей та окропленням свяченою водою всіх присутніх.