Створено вебсайт, присвячений життю та діяльності папи Бенедикта XVI

6 жовтня 2022

Результатом співпраці між Німецьким фондом католицької журналістики Tagespost та Інститутом Папи Бенедикта XVI стало створення сайту BenedictusXVI.com німецькою та англійською мовами.

Створено вебсайт, присвячений життю та діяльності папи Бенедикта XVI

Про це повідомляє білоруська редакція «Vatican News».

Проєкт має сприяти відновленню Церкви, поглибленню особистих стосунків людей із Христом, сприяти тому, щоб краса віри та розуму стали відповіддю Церкви на виклики релятивізму та суб’єктивізму.

Автори ініціативи також сподіваються, що вона протидіятиме «однобічності, поширеним стереотипам і спотвореному образу» Бенедикта XVI, спробам представити його як «символ застарілого мислення, яке необхідно подолати раз і назавжди», розширити погляд на життя і діяльність Бенедикта XVI, вільний від будь-якої упередженості.