Єпископ Миколай Бичок здійнив велопрощу до Зарваниці

30 липня 2020

У середу, 15 липня 2020 року, з нагоди свята Положення ризи Пресвятої Богородиці брати-редемптористи разом із владикою Миколаєм Бичком та протоігуменом отцем Андрієм Раком здійснили велопрощу до відпустового місця Зарваниця.

Єпископ Миколай Бичок здійнив велопрощу до Зарваниці

Вирушали паломники з храму Успіння Пресвятої Богородиці (м. Тернопіль) та наповненим молитвою серцем здолали 64-кілометрову відстань.

У відпустовому місці прочани отримали благословення від високопреосвященнішого архиєпископа і митрополита Василія Семенюка, молились Святу Літургію у парафіяльній церкві, а також молились перед Чудотворною іконою Зарваницької Богородиці за нові покликання до стану монашого та священничого, за Львівську провінцію редемптористів, за витривання співбратів, котрі готуються до складання вічних обітів та відвернення пандемії коронавірусу.

Закріпленням паломницької молитви редемптористів став урочистий спів «Радуйся Царице» перед іконою Богоматері.

«Мрії збуваються!» — підсумував свою прочанську мандрівку преосвященний владика Миколай Бичок, єпарх Мельбурнський.

За матеріалами Мельбурнської єпархії Святих апостолів Петра і Павла