При парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Запоріжжі за участі владики Степана Менька освятили дитячий центр «Ангелятко»

20 березня 2023

У суботу, 18 березня 2023 року, відбулося освячення дитячого центру «Ангелятко» при парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Запоріжжі. Чин освячення звершив владика Степан Меньок, екзарх Донецький.

Співслужили владиці Степану о. Роман Вовк, настоятель парафії, о. Ростислав Спринюк, о. Святослав Розлуцький, о. Ярослав Швачук та о. Владислав Ігнатюк. Свяченою водою окропили приміщення двоповерхового дерев’яного центру та усіх гостей: дорослих та малечу, які прийшли на відкриття. Про це інформує пресслужба Донецького екзархату УГКЦ.

Усі гуртки та дитячий міні-садок при парафії, які раніше проводилися в реколекційному центрі, відтепер будуть проводитися в новозбудованому дитячому центрі. Близько 150 дітей мають можливість розвиватися та розважатися завдяки цим гурткам. І надважливо, щоб усі умови були комфортними. Тому тепер у них є значно більше простору та спеціалізовані кімнати для занять, які обладнані всім необхідним.

Веселого настрою гостям додали розваги з аніматорами, танці, співи та міні-вистави, підготовлені нашими дітками. Також приготували і солодкий стіл з желе, печивом, чаєм та смаколиками, які принесли батьки на честь відкриття центру. Спільними зусиллями вдалося влаштувати справжнє свято для кожного: дорослих, дітей, гостей та адміністрації. «Усмішки на обличчі та радість в душі були аж до кінця дня!» — зазначають організатори святкування.