Пасторально-міграційний відділ УГКЦ проведе спецкурс з місійного служіння для семінаристів

23 червня 2024

Пасторально-міграційний відділ УГКЦ проведе XIII практичний спецкурс з місійного служіння для семінаристів передостаннього року навчання.

Як повідомляють організатори, курс триватиме 25–30 червня у Марійському духовному центрі в Зарваниці.

Цьогоріч спецкурс об’єднає вихованців 5 духовних семінарій УГКЦ: Київської, Дрогобицької, Івано-Франківської, Львівської і Тернопільської. Протягом 5 днів семінаристи матимуть нагоду дізнатись про особливості місійного служіння в Україні і за кордоном від єпископів, священників, монахів і монахинь, про потреби у душпастирях в різних екзархатах і різних країнах і вимоги до кандидатів. А також про виклики, які постали зокрема і перед Церквою через війну, яку розв’язала Росія.

Цьогоріч серед лекторів буде багато єпископів Української Греко-Католицької Церкви: єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ владика Йосиф Мілян, екзарх Харківський владика Василь Тучапець, екзарх Луцький владика Йосафат Говера, екзарх Одеський владика Михайло Бубній, єпископ-помічник Донецького екзархату Максим Рябуха, очільник Лондонської єпархії Пресвятої родини УГКЦ владика Кеннет Новаківський.