Парафія УГКЦ у Польщі прийняла на відпочинок дітей з Ірпеня

11 серпня 2022

Парафія Ольштинсько-Гданської єпархії УГКЦ у м. Ілава (Польща) прийняла на вакаційний відпочинок групу дітей з однієї із танцювальних шкіл м. Ірпінь.

Парафія УГКЦ у Польщі прийняла на відпочинок дітей з Ірпеня

У групі також були діти з Бучі та Гостомеля. Духовно опікувався ними парох о. Ярослав Ґостинський, а його дружина Єлисавета організувала проживання. Про це повідомляє пресслужба Ольштинсько-Ґданська єпархія УГКЦ.

Опікуни розповіли, що через пандемію заняття у школі танців відбувалися онлайн, а тепер, у час війни, вдалося зібрати частину цього великого колективу. Для них проведений в Ілаві час був чудовою нагодою відпочити фізично й психологічно та попрацювати з вихованцями.

У неділю, 7 серпня, з дітьми й опікунами зустрівся владика Аркадій Трохановський. Це був час для спільної вечері та розмови, після яких діти отримали подарунки.