Оприлюднено дату похоронних богослужінь п. Юрія Шевчука

7 грудня 2022

Похоронні богослужіння п. Юрія Шевчука, батька Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, відбудуться у США і Україні.

Оприлюднено дату похоронних богослужінь п. Юрія Шевчука

У четвер, 8 грудня 2022 року, з 17:00 до 19:00 тіло покійного Юрія Шевчука буде викладене у храмі Святого Духа м. Акрон, штат Огайо (США). Парастас буде відслужено о 19:00. У п’ятницю, 9 грудня, об 11:00 буде звершена Заупокійна Божественна Літургія з Чином похорону. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Тіло пана Юрія відтак буде перевезено в Україну на вічний спочинок на цвинтарі у м. Стрию. Про дату і час завершення Чину похорону у Стрию буде повідомлено згодом.

Юрій Шевчук, тато Блаженнішого Святослава та о. Всеволода, після важкої недуги упокоївся у Бозі 5 грудня 2022 року в лікарні Сумма в місті Акрон (США). Пан Юрій відійшов до вічності на 79-му році життя.