Митрополит Борис Ґудзяк під час відвідин Лондону: Долати страх і сумнів надією

9 лютого 2022

З 26 по 30 січня архиєпископ і митрополит Філадельфійський владика Борис Ґудзяк відвідав єпархію Пресвятої родини в Лондоні, де зустрічався з духовенством та вірними і взяв участь у різних заходах єпархії.

Митрополит Борис Ґудзяк під час відвідин Лондону: Долати страх і сумнів надією

26 січня владика Борис Ґудзяк приєднався до Всесвітнього дня молитви за мир в Україні у Лондонській катедрі УГКЦ за участі кардинала Вінсента Ніколса, архиєпископа Вестмінстерського і Глави Католицької Церкви у Великобританії, Апостольського Нунція архиєпископа Клаудіо Ґуджеротті, представника Святішого Отця у Великобританії, єпископа Кена Новаківського, єпископа Української Католицької Єпархії Пресвятої родини, духовенства та вірних єпархії. Про це інформує пресслужба Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

27 січня єпископ обговорював поточну ситуацію в Україні в контексті заходу, який організував Український інститут у Лондоні: «Долати страх і сумнів надією: як впоратися з путінською агресією».

«Ми всі живемо в час напруженості: популізму, постправди, розбрату між союзниками, поділу суспільств, прогресуючої втрати спільних знаменників, які роблять мову зрозумілим та змістовним інструментом спілкування», — наголосив митрополит Борис.

Він поділився з учасниками своїми міркуваннями про події в Україні та про те, як наша надія на Господа та людей навколо нас може допомогти подолати страх. «Мир можна зберегти, а свободу та гідність буде зміцнено», — зазначив доповідач.

Відео події англійською мовою:

Після вступного слова архиєпископ запропонував учасникам можливість для запитань, роздумів та обміну думками.

30 січня архиєпископ Борис очолив Божественну Літургію в лондонському Українському католицькому катедральному соборі та провів зустріч з групою катехитів.