Команда Пасторально-міграційного відділу у Дубаї (ОАЕ): спільна молитва, Таїнство Хрещення та відвідини української школи

8 лютого 2022

Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус під час пастирського візиту до ОАЕ уділив Тайну Хрещення на парафії в Дубаї і відслужив Святу Літургію в церкві Святої Марії. Також участь у відвідинах українських громад в Об’єднаних Арабських Еміратах беруть участь заступник Голови ПМВ о. Андрій Гах та секретар ПМВ о. Роман Ільницький.

«Ми сьогодні почали з приємної події — Таїнства Хрещення. Сьогодні Лео зробив перший крок до Божого храму як християнин. Це велика радість, що наша спільнота в ОАЕ має таке багатство як новий християнин. Це знак, що Бог нас заохочує бути разом, пам’ятаючи, де двоє або троє зберуться в Ім’я Господа, там і Господь серед них», — підкреслив владика Степан. Про це інформує пресслужба Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Єпископ закликав українців у Дубаї бути єдиною спільнотою, берегти свою віру і мову та показувати приклад іншим.

«Інші національності більше поважають нас, коли бачать, що ми шануємо і зберігаємо своє, ніж стараємось асимілюватися і починаємо міняти себе. Ми покликані інтегруватися у середовище, де живемо, але не асимілюватися. Наші діти мають пам’ятати, ким вони є, пам’ятати своє коріння, своє походження», — наголосив Голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус.

Окрім того, у межах відвідин м. Дубаї команда Пасторально-міграційного відділу завітала до української школи «Софія» і поспілкувалися з директоркою навчального закладу Наталею Сердюк та учнями.

Українська школа «Софія» розпочала роботу в травні 2016 року та стала першою українською школою в Об’єднаних Арабських Еміратах. Навчання відбувається щосуботи з 10.00 до 14.00 у приміщеннях католицької школи Святої Марії. Мова викладання — українська. Учні поділені на 6 груп, за віком, — від 4 до 14 років.