Ікону блаженного священномученика Омеляна Ковча подарували Сєвєродонецькій парафії УГКЦ

19 лютого 2020

Парафії Успіння Пресвятої Богородиці, УГКЦ Сєвєродонецька та Пасторально-Соціальному Центру Папи Франциска за подарували різьблену ікону блаженного священномученика Омеляна Ковча — місіонера, ісповідника, капелана, духовного опікуна однієї з станиць Української скаутської організації «Пласт», праведника України та покровителя душпастирів УГКЦ.

Автор ікони — майстриня Галина Стельмах. Жертводавець Ольга Кряжич і Сєвєродонецька організація Всеукраїнського товариства «Просвіта».

«У нас, в українських церквах м. Сєвєродонецька, дуже мало вірян, храми не просто небагаті, а ледь існують, розміщуються в непристосованих холодних приміщеннях, священники нічим не виділяються і не мають розкошів та статків. Але невеличкі громади цих церков — істинні, бо крім віри, іншого не мають», — говорить Ольга Кряжич.

За її словами, Священномученик Омелян пройшов великий шлях у житті, а його образ з дерева днями пройшов із Заходу на Схід України, щоб продовжити свою душпастирську справу, яка прописана у його словах: «Тут бачу Бога, який є один для всіх нас».

За матеріалами Ольги Кряжич для Департаменту інформації УГКЦ