Глави українських Церков звернуться до українського народу зі спільним Різдвяним зверненням

22 грудня 2023

20 грудня в Києві відбулася зустріч глав та уповноважених представників християнських Церков України, на якій було ухвалене рішення про спільне звернення з нагоди святкування Різдва Христового. Його транслюватимуть в ефірі національних телеканалів у свято Різдва Христового, 25 грудня.

Про це повідомляє Інститут релігійної свободи та Департамент інформації УГКЦ.

Глави та представники християнських Церков України також обговорили низку питань, пов’язаних з агресією росії проти України, процесами в українському суспільстві і майбутньою відбудовою країни після перемоги у війні. У підсумку вони вирішили відновити співпрацю у міжхристиянському форматі в рамках Наради представників християнських Церков України.

У зустрічі взяли участь глави та уповноважені представники Української Греко-Католицької Церкви, Православної Церкви України, Римо-Католицької Церкви в Україні, Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів, Української Церкви християн віри євангельської, Української уніонної конференції Церкви адвентистів сьомого дня, Української християнської євангельської церкви, УЄВАЦ та Української лютеранської церкви.

Як відомо, у 2023 році вперше переважна більшість християн України відзначатимуть свято Різдва Христового 25 грудня. Раніше цей день також рішенням Верховної ради Украіїни було визначено святковим.