«Дорога до Емаусу — це тема нашого життя», — владика Богдан Данило у Великодньому привітанні

16 травня 2024

Владика Богдан Данило, єпископ єпархії Святого Йосафата з осідком у м. Парма (США), привітав усіх вірних із Великоднем за григоріанським календарем. Єпископ зауважив, що дорога до Емаусу була темою цьогорічного послання архиєреїв УГКЦ в Америці. Однак це також є темою нашого життя. Ми в Церкві постійно перебуваємо в дорозі до нашого Емаусу.

«У цей чудовий великодній час ми ще раз чуємо розповідь про двох учнів у дорозі до Емаусу, — розповів владика Богдан у привітальному зверненні. — Сумні, розчаровані діями Великої п’ятниці, учні повертаються додому. Але Христос зустрічає їх і проявляє себе як Спаситель. А вони звіщають цю вістку до своїх співбратів-апостолів». Про це пише Департамент інформації УГКЦ.

«Сердечно вітаю вас усіх і заохочую брати участь у богослужіннях Великодня і церковного року. Відкривайте велич Божої любові у вашому житті! Хай Бог благословить ваше життя воскреслим Христом!» — побажав владика Богдан.

Пригадуємо, що вірні Української Католицької Церкви у Сполучених Штатах Америки, частиною яких є Пармська єпархія Святого Йосафата, відзначають Пасхалію за григоріанським календарем. Тому цьогоріч світлий празник Христового Воскресіння вони молитовно святкували 31 березня.